Skip to main content

Personnel Committee

10 May 2021 - onwards
Fixed
All
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Members

PartyNameRoleMembership Dates
12
Page 1 of 2, Displaying items 1 to 10 of 11 members/vacancies that match search criteria
Conservative
Callum Bailey Member 27/05/2021 - current
Independent
Maureen Dobson Member 26/05/2017 - current
Conservative
Bethan Eddy Member 27/05/2021 - current
Labour
Errol Henry JP Member 03/06/2019 - current
Conservative
Richard Jackson Member 27/05/2021 - current
Conservative
Johno Lee Member 27/05/2021 - current
Labour
Sheila Place Member 07/03/2018 - current
Ashfield Independents
Helen-Ann Smith Member 04/02/2019 - current
Conservative
Gordon Wheeler Chairman 27/05/2021 - current
Conservative
Jonathan Wheeler Vice-Chairman 27/05/2021 - current

Substitutes

No Substitute information needs to be specified as the Substitution type is all. Any elected member may substitute.

Other Information

Contact us

Send an enquiry to our customer service team or speak to us face-to-face.

Contact us online Call us Visit us in person

Download our MyNotts app

Easy access to Council services while you're on the move.

Get it on Google Play Download on the App Store